Menu

Witamy na stronie Tomaszek - Ogrody

Nasza firma projektuje i tworzy ogrody już od wielu lat. W związku z tym chcemy i możemy również Tobie zaproponować naszą współpracę, możemy też  zapewnić, że Twój ogród będzie nie tylko „jedyny taki” ale przede wszystkim będzie dokładnie taki jaki sobie wymyślisz.

Nasza współpraca może ograniczyć się tylko do wykonania projektu ale może również objąć pełny cykl tworzenia i utrzymania ogrodu, z jego całoroczną pielęgnacją włącznie.

Oferujemy Ci szeroki zakres prac projektowych i ogrodniczych tak w ogrodach prywatnych jak i w sferze zieleni miejskiej.  Swoim klientom służymy także bezpłatnymi poradami z zakresu ogrodnictwa. Posiadamy nowoczesny i profesjonalny sprzęt ale, co najważniejsze, posiadamy wiedzę i doświadczenie.

Dlaczego warto z nami współpracować ?

  • mamy kompleksową ofertę
  • mamy profesjonalny sprzęt
  • jesteśmy elastyczni
  • dotrzymujemy słowa (termin, cena, zakres prac)

 

Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółami naszej oferty zadzwoń, napisz e-mail lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Umówimy się na spotkanie które nie zobowiązuje Cię do niczego. Poznasz nasze propozycje i sam zdecydujesz czy jesteś zainteresowany współpracą z nami. Przecież to będzie TWÓJ WYMARZONY OGRÓD.

 

Ważne są dla nas długoterminowe relacje z klientami oparte na wzajemnym zaufaniu.
Tworzymy i pielęgnujemy TWÓJ OGRÓD.

 

Nasze realizacje

Nasza pasja

projektowanie
ogrodów

aranżacja
zieleni

pielęgnacja
trawników

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

akceptuję czytaj więcej
do góry
grupa MTMrealizacja: